spot_img

Porovnáváme ceny potravin 2017-2022: Česko versus Estonsko

Inflace v roce 2022 překonala všechny rekordy téměř po...

Mikroúvěr je v dnešní době skutečným fenoménem trhu

Pokud chcete menší půjčku na cokoliv, v online prostředí může...

SEO konzultant: Profesionál, který se postará o váš web

SEO konzultant využívá různé profesionální nástroje a zkušenosti, díky...

Test WeVPN vs SlickVPN: Jakou VPN zvolit?

Která ze dvou VPN je lepší: WeVPN, nebo si...

Výhody holdingu pro společnost

Holding má pro společnost mnoho výhod. Je to moderní...

Široká veřejnost může hodnotit kvalitu autobazarů

Internetový auto-portál www.autolist.sk spustil novou službu Hodnocení autobazarů a autodealerů. Široká veřejnost má nyní možnost vyjádřit svůj názor na kvalitu autoprodejců a podělit se o své pozitivní a negativní zkušenosti při koupi auta s ostatními návštěvníky portálu.

Návštěvníci mají možnost hodnotit mimo jiné čestnost autoprodejce, profesionálnost zaměstnanců, nátlak ze strany prodejce, splnění příslibů, spokojenost s dohodnutou cenou a poskytnutou možnost financování. Hodnocení probíhá vyplněním uživatelsky jednoduchého formuláře, který je navržen tak, aby napsání hodnocení trvalo jen pár minut. „Lidé se při koupi zboží a služeb stále častěji rozhodují na základě doporučení,“ říká tvůrce služby Marek Mauer z portálu www.autolist.sk.

„Proto jsme chtěli nabídnout návštěvníkům portálu možnost seznámit se s kvalitou autobazarů a autodealerů prostřednictvím hodnocení a názorů zákazníků, kteří již mají osobní zkušenost s konkrétními autoprodejci. Tato služba má zároveň motivovat autoprodejce k poskytování skutečně kvalitního zákaznického servisu, což se zpravidla odráží na pozitivních hodnoceních, která pak mohou využít jako účinný marketingový nástroj v konkurenčním boji o zákazníka. V současnosti je služba v první fázi, která je zaměřena na získávání nových hodnocení. Pokud se tedy chcete podělit o své zkušenosti při koupi auta a aktivně se podílet na tvorbě nové služby, navštivte webovou stránku www.autolist.cz/hodnocení-autobazarů a vyplňte krátký hodnotící formulář.

spot_imgspot_img